Adminisztráció, irodai munka

Irodai adminisztrátor állás Pest megyébe középfokú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pest Megye
2016. 05. 09. 15:07

Közétkeztetéssel foglalkozó cég irodai adminisztrátort keres Pest Megye területére

Főbb feladatok:

  • Az iroda gördülékeny működésének elősegítése, a hozzátartozó pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása
  • Étlapok kiküldése az intézmények felé
  • Intézményvezetőkkel történő együttműködés
  • Személyi anyagok begyűjtése, összeállítása
  • Jelenléti ívek naprakész vezetése
  • Konyhán dolgozó munkatársak munkaügyi előírásainak betartatása
  • Bérszámfejtési és könyvelési anyagok előkészítése és továbbítása a központi iroda felé
  • Számlázás és egyéb pénzügyi folyamatok felügyelete
  • Tűzvédelmi, munkavédelmi naplók naprakész vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Irodai munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási hozzájárulás
  • Étkezéstérítés
  • Egyéb dolgozói kedvezmény

Jelentkezni pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az allas@tsgastro.hu e- mail címen lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése