Albertirsai kertészet állást kínál kertészeti végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Albertirsa
2016. 10. 03. 13:10

Kertészeti végzettséggel rendelkező férfi munkatársat keresünk, albertirsai kertészeti kis- és nagykereskedésünkbe.

Feladatok:

  • vevők kiszolgálása, értékesítés, kertészeti szaktanácsadás, növények szakszerű gondozása, részvétel a munkacsapatok munkájában.

Feltétel:

  • dísznövénykertész végzettség (növények ismerete), számítógépes ismeretek-felhasználói szinten, szakmai tapasztalat, rugalmasság, jó kapcsolatteremtő és szervező képesség.

Előny: idegennyelv-tudás (Angol, Német, Olasz, Román).

Amit nyújtunk:

  • fiatalos, dinamikus csapat, változatos, érdekes munka, szakmai fejlődési lehetőség. A munkavégzés helye: Albertirsa.

  • fényképes, szakmai önéletrajzokat az info@lavandart.hu e-mail címre várjuk.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése