Diákmunka

Nyári diákmunka lányoknak Dánszentmiklóson

Munkavégzés helye: Albertirsa és környéke
Fizetés: Nettó 950 - 1000 / óra
2019. 05. 10. 12:12

Diákmunka lehetőség lányoknak!

Várjuk legalább 16 éves lányok jelentkezését nyári diákmunkára a dánszentmiklósi Vitronövény Kft Laborjába!

Könnyű ülőmunka, tiszta, klimatizált környezetben.

Részletek és jelentkezés:

  • 53-574-211
  • "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok:

  • Részvétel a termelésben: bogyós gyümölcsök szaporítása szikével, csipesszel, steril, tiszta környezetben.

Elvárások:

  • Betöltött 16 év. Lelkiismeretes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • 1000 Ft nettó órabér, bejárás támogatása.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése