Növényszaporító munka Dánszentmiklóson

Vitronövény Kft.
Dánszentmiklós
Bruttó 175 000 Ft - 185 000 Ft / hónap
2020. 02. 13.

Növényszaporításhoz keresünk női munkavállalókat a dánszentmiklósi Vitronövény Kft-be.

Munkavégzés tiszta, klimatizált szobákban, kulturált környezetben.

Feladatok

  • Málna, szeder, áfonya növények szaporítóanyagának előállítása tiszta, steril körülmények között.

Elvárások

  • Jó kézügyesség, gyorsaság, pontosság.

Előnyök

  • Kertészeti, virágkötői tapasztalat, de ez nem előfeltétel.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú bejelentett munkalehetőség egy már 20 éve működő német cégnél.
  • Ingyenes bejárás biztosítása Albertirsáról, Nyáregyházáról, Újlengyelből. Egyéb közeli településekről az egyéni bejárás költségét (autóval, motorral) térítjük.
  • Kellemes munkakörnyezet.
  • Teljesítménytől függő bérezés a betanulási időszak után.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos