Mezőgazdaság, környezetvédelem

Növényszaporító munka Dánszentmiklóson

Munkavégzés helye: Dánszentmiklós
Fizetés: Bruttó 175000 - 185000 / hónap
2019. 05. 14. 12:16

Növényszaporításhoz keresünk női munkavállalókat a dánszentmiklósi Vitronövény Kft-be.

Munkavégzés tiszta, klimatizált szobákban, kulturált környezetben.

Feladatok:

  • Málna, szeder, áfonya növények szaporítóanyagának előállítása tiszta, steril körülmények között.

Elvárások:

  • Jó kézügyesség, gyorsaság, pontosság.

Előnyök:

  • Kertészeti, virágkötői tapasztalat, de ez nem előfeltétel.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú bejelentett munkalehetőség egy már 20 éve működő német cégnél.
  • Ingyenes bejárás biztosítása Albertirsáról, Nyáregyházáról, Újlengyelből. Egyéb közeli településekről az egyéni bejárás költségét (autóval, motorral) térítjük.
  • Kellemes munkakörnyezet.
  • Teljesítménytől függő bérezés a betanulási időszak után.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése