Könnyű fizikai, operátor munka Halászteleken

Akár azonnali kezdéssel keressük új munkatársainkat könnyű fizikai munkára, cégünk megnövekedett rendelései, valamint a gyár méretének bővítése miatt.

A munka könnyen betanulható, éleslátás (akár szemüveggel) feltétel az apróbb darabok miatt.

A Cascade Kft. amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon ’94 óta van jelen. Termékeinket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen.

Feladatok

  • apró műanyagipari termékek gyártása, összeszerelése;
  • kész és félkész termékek csomagolása;
  • termékek szemrevételezéssel történő ellenőrzése.

Elvárások

  • Munkaidő több konstrukcióban is: 2 illetve 3 műszakos beosztás;
  •  valamint folyamatos 4 műszakos munkarend.

Előnyök

Munkavégzés helye: Halásztelek.

A bejárást más településekről ingyenes buszjáratainkkal segítjük.

Jelenleg Zagyvarékas, Újszász, Abony, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa

valamint:

Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza településekről indulnak járataink.

További járatok indítása folyamatban van.

A munka részleteiről személyes tájékoztatót tartunk a fent felsorolt települések mindegyikén. Jöjjön el tájékoztatónkra, hogy megismerjen minket és dönteni tudjon.

Dolgozzon velünk egy kiszámítható, nyugodt munkakörnyezetben.

Férfiak és nők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Emelt alapbéren felüli juttatások, bónuszok, stb;
  • 30.000 Ft munkakezdési támogatás;
  • Volán, BKV bérlettámogatás;
  • adott településről ingyenes kisbuszos munkába szállítás;
  • valóban családias légkör egy 350 fős gyártó cégnél, ahol figyelnek a munkavállalóra;
  • biztos munkahely, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott