Hamburger összerakót/konyhai kisegítőt keresünk Budapesten részmunkaidős munkavégzésre

THE OFFICE BURGER Kft.
Budapest IX. kerület
Bruttó 1 700 Ft - 1 700 Ft / Óra
2022. 08. 16.

Kilencedik kerületi Street Food jellegű étterembe (The Office Burger www.theofficeburger.hu) keresünk hamburger összerakót/konyhai kisegítőt 4 órában. Ha otthonosan mozogsz a Street Food világában, ha nem áll távol tőled a pörgős lendületes életvitel, kreatív vagy és szereted a munkád, akkor köztünk a helyed!

Munkaidő: heti 5 nap hétfőtől-péntekig, napi 4 órában,11:00-15:00 órás munkarendben.

Hétvégék szabadok!

Amennyiben szeretnél egy jó hangulatú, fiatalos csapatban dolgozni és fontos számodra a minőségi Street Food elkészítése, küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Hamburger összerakó/konyhai kisegítő 4 órában.

Elvárások

  • önmagára és munkájára való igényesség
  • megbízhatóság, pontosság
  • dinamikus munkavégzés
  • előnyt jelent a hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • kezdő 1700 HUF órabér, dinamikusan növekvő bérezés 2-3 hogy hónapon belül, hosszú távú stabil munkahely
  • jó csapatszellem
  • napi 1 étkezés biztosított.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!