Gazdasági ügyintézőnek munkalehetőség Albertirsa jó kommunikációs készséggel at IRMÁK Nonprofit Kft / AlbertirsaAllas.hu | Az ingyenes albertirsai állásportál!
Új álláshirdetés
Tel: +36 70 673 6160

<< Előző állás vagy Következő állás >>
Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva...
0

jelentkezők

Kínál Gazdasági ügyintézőnek munkalehetőség Albertirsa jó kommunikációs készséggel

IRMÁK Nonprofit Kft helység: Albertirsa

Címkék:

Országos hatáskörű szociális ellátással foglalkozó cég keres gazdasági ügyintézőt hosszú távra, albertirsai munkavégzéssel.

Feladatai:

  • munkaügyi feladatok ellátása,
  • gondnoki tevékenység koordinálása,
  • a gazdasági szakterülethez tartozó adminisztratív feladatok precíz elvégzése,
  • teljes körű gazdasági ügyintézés (megrendelések leadása, nyilvántartások vezetése),
  • leltározásban való részvétel,
  • gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • lojalitás a céggel szemben,
  • extra rugalmasság, nagyfokú terhelhetőség, kiváló kommunikáció mind szóban, mind pedig írásban, jó stressz tűrő képesség,

Kérem, hogy amennyiben megfelel a pályázati kiírásban támasztott feltételeknek, úgy fényképes szakmai önéletrajzát, iskolai végzettségét igazoló bizonyítványát, és motivációs levelét az alábbi e-mailcímre juttassa el: polonyieva@irmak.hu, fizetési igény megjelölésével, a tárgyban tüntesse fel: gazdasági ügyintéző.

Ön szerint ez a hirdetés valótlan? Jelentse!
Ajánlja ismerősének!
Feladás dátuma 2015-11-10
Megtekintve: 926 alkalommal

Kövess minket a Facebook oldalunkon is!

Ne maradj le a legfrissebb álláslehetőségekről, csatlakozz hozzánk és segítsd az ismerőseidet is egy megosztással!

Iratkozz fel az állásértesítőnkre, hogy minden nap a leggyorsabban értesülhess a legjobb helyi álláslehetőségekről!

Küldj e-mailt az info [@] albertirsaallas [pont] hu címre, vagy használd az alábbi kapcsolatfelvételi űrlapot.
Fontos: Hirdetésre történő jelentkezéshez ne használd a kapcsolatfelvételi űrlapot, mert a jelentkezésed nem fog célba érni! Amennyiben egy álláshirdetésre szeretnél jelentkezni, közvetlenül a hirdetésekben teheted meg!

Szerkesztőség: +36 70 673 6160